Szanowni Klienci, uprzejmie informujemy, że od dnia 1 lipca 2022r. przenosimy rafinację metali szlachetnych, sprzedaż złotych sztabek i monet oraz wyceny brylantów inwestycyjnych do naszej nowej siedziby na warszawskich Bielanach przy ul. Rudzkiej 9/U1

Filia na Rudzkiej będzie czynna pon. - pt. 9-17, w sobotę nie pracujemy. Sztabki i monety kupione on-line można odebrać również w sobotę, w godzinach 10-14, na Bartniczej 4/U3 w Warszawie

Oddział przy ul. Bartniczej 4/U3 nadal kupuje metale szlachetne złoto Au, srebro Ag, platynę Pt, pallad Pd oraz prowadzi sprzedaż wyrobów jubilerskich, jak również naprawy biżuterii w godzinach pon. - pt. 9-17, w soboty 10-14.

Analizy spektrometryczne metali szlachetnych można wykonywać w obydwu lokalizacjach.

Monety płatnicze, historyczne, których stan zachowania ma wpływ na ich indywidualną wycenę kupujemy na ul. Rudzkiej 9/U1.

Naprawy, usługi jubilerskie i produkcja biżuterii

Jubiler w Centrum Warszawy

Przedsiębiorstwo Artar S.C. oferuje swoim klientom szeroką gamę usług jubilerskich na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w produkcji niezwykłej biżuterii, której zadaniem jest upamiętnienie najbardziej uroczystych chwil życia takich jak chrzest, komunia, zaręczyny czy ślub. Podczas realizacji Państwa projektów nasi Jubilerzy dwoją się i troją, ażeby atmosferę tych wyjątkowych chwil zaczarować w połączeniu klejnotów ze szlachetnym kruszcem. Szeroka wiedza z zakresu złotnictwa, rzemiosła jubilerskiego, gemmologii oraz niezbędne doświadczenie w zmaganiu się ze szlachetną materią to atuty, które powinien posiadać każdy renomowany Jubiler. Z dumą możemy przyznać, że nasze usługi jubilerskie charakteryzuje najwyższy stopień profesjonalizmu oraz jakość, która zapewnia nam rosnącą liczbę usatysfakcjonowanych klientów, zarówno w centrum Warszawy, jak i w pozostałych lokalizacjach.

Usługi jubilerskie

Rzemiosło jubilerskie jako artystyczna forma wytwarzania drogocennych ozdób z metali szlachetnych znane było już w czasach starożytnych pod pojęciem złotnictwa. Bardziej współczesnym określeniem na wytwarzanie biżuterii jest jubilerstwo, którego popularność trwa do dzisiejszych czasów. Pragnąc być częścią tego dziedzictwa kulturowego świadczymy usługi z zakresu jubilerstwa już od 2000 roku. Zatrudniamy mistrzów rzemiosła jubilerskiego gotowych podjąć się nawet bardzo trudnych wyzwań w zakresie swojego fachu. Każdy jubiler, tworzący dla nas swoje dzieła, to wybitnej klasy specjalista w swoim fachu. Ich gotowość do działania bierze się z talentu, pasji, wieloletniego doświadczenia oraz zmysłu artystycznego. Znakomita większość naszych wyrobów to rękodzieła, prawdziwe „perły rzemiosła jubilerskiego”, które zostały wyczarowane z kawałków drogocennego kruszcu i kamieni szlachetnych. W każdym z wykonanych ręcznie arcydzieł biżuteryjnych nasi mistrzowie zostawiają kawałek swojej duszy, będącej odzwierciedleniem ich pasji i kunsztu jubilerskiego.

Wytwarzanie obrączek Ślubnych

Oprócz skomplikowanych projektów wymagających wielogodzinnych zmagań ze szlachetną materią, w naszych punktach w Warszawie wykonujemy również bardzo typowe zlecenia polegające na produkcji biżuterii w bardzo szerokim asortymencie: od obrączek ślubnych i pierścionków zaręczynowych, poprzez kolczyki, bransoletki, łańcuszki, zawieszki, aż do spinek do mankietów, sygnetów oraz broszek itp. W wyrobach tych oprawiamy kamienie szlachetne i półszlachetne. Tworzymy biżuterię na indywidualne zamówienie naszych Klientów według ich wzorów np. ze zdjęcia, szkicu, rysunku lub gotowego modelu biżuterii wykonanej z innego surowca.

Naprawa biżuterii

Świadcząc usługi jubilerskie dla naszych Klientów, staramy się wykonywać je maksymalnie rzetelnie i dokładnie, w najkrótszym możliwym terminie, zgodnie ze sztuką artystycznego rzemiosła. Zdajemy sobie sprawę, iż większość biżuterii którą nam Państwo w zaufaniu powierzają, ma wartość sentymentalną i z racji tego precjoza te są bezcenne. Dbając o jak najlepsze relacje z Klientem dużą wagę przywiązujemy do uczciwej wymiany informacji . Nigdy nie podejmujemy naprawy biżuterii „na własną rękę”, bez konsultacji z Państwem i uzyskaniem akceptacji kwoty za usługę jubilerską. Nie staramy się również „naciągnąć” naszych Klientów na wysokie koszty nieopłacalnych napraw. W przypadku kiedy naprawa biżuterii wymaga odtworzenia części skomplikowanego wzoru typu filigran czy ażur, lub wyjęcia wszystkich kamieni szlachetnych przed obróbką termiczną, informujemy Państwa o fakcie, iż jest ona ekonomicznie nieuzasadniona i może przekraczać wartość rynkową przedmiotu. Dopiero w momencie uzyskania pełnej akceptacji ze strony Klienta dokładamy wszelkich starań, ażeby swoją pracę wykonać maksymalnie fachowo i rzetelnie. Starając się sprostać Państwa oczekiwaniom dokładamy maksimum dbałości o to, aby odwiedzając jeden z naszych warszawskich oddziałów mogli uzyskać Państwo kompleksową obsługę, poczynając od doboru odpowiedniego koloru lutu złota użytego do naprawy, a kończąc na sprowadzeniu brakujących kamieni szlachetnych z Antwerpii. Dlatego właśnie zajmujemy się naprawą złotej biżuterii , ażeby czerpać satysfakcję płynąca z Państwa zadowolenia, realizować swoją pasję i miłość do tego tradycyjnego rzemiosła. Doświadczony Jubiler potrafi nie tylko stworzyć zapierającą dech w piersiach kompozycję, ale również naprawić biżuterię, która uległa uszkodzeniu, przywracając jej dawny blask i atrakcyjny wygląd. Mając na uwadze satysfakcję naszych Klientów, świadczymy również standardowe usługi napraw jubilerskich tj. lutowanie, zmiana rozmiarów, skracanie, przedłużanie, odświeżanie, renowacja, dorabianie brakujących elementów biżuterii. Idąc z duchem czasu realizujemy projekty wymagające technologii wydruku 3D, realizując bardzo wyszukane i skomplikowane wzory biżuterii artystycznej.